nagrobki

Oferujemy nagrobki granitowe wykonane zarówno z polskich jak i zagranicznych kamieni w dowolnych rozmiarach, kolorach oraz sposobie wykończenia dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta. W galerii przedstawiamy niektóre z wielu naszych realizacji.

Na samym początku oczywiście, o ile to możliwe należy podjąć decyzję czy nagrobek ma zostać postawiony na indywidualnym fundamencie wykonywanym na cmentarzu (jego cena w zależności od wielkości waha się w granicach 500-700zł), czy na betonowej piwniczce. W zależności od cmentarza na którym ma zostać wykonany grobowiec może okazać się, że administracja  wyraża zgodę jedynie na wykonywanie pochówków w piwniczkach. Przedstawiamy zdjęcia wykonanych przez nasza firmę piwniczek. Projekty według których są wykonywane dostępne są do pobrania w formacie pdf w zakładce do pobrania

Oprócz wyboru nagrobka należy zastanowić się nad zagospodarowaniem miejsca wokół niego. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ozdobnych kruszyw, kamieni, otoczaków, a także kostki granitowej i obrzeży. Oferujemy kompleksowe rozwiązanie wykonania nagrobka wraz z zagospodarowaniem terenu wokół niego poprzez np: ułożenie kostki. W naszej ofercie znajdą Państwo galanterię nagrobną czyli krzyże, wazony, lampiony oraz inne dodatki.

nagrobki

piwniczki

renowacje

kontakt

Zapraszamy na nasz plac wystawowy w Buszkowiczkach, poniżej mapa dojazdu

Kamieniarstwo - kamień naturalny Tadeusz Kurzepa ,

Buszkowiczki 9, 37-710 Żurawica, Polska
NIP: 7951067355
REGON: 650170285